Wikipedia:Wikiprojekt ažuriranje nagrada: Jul/Srpanj
Dobitnici nagrade za najbolji anime u časopisu Animage |
---|
1979–1980 | |
---|
1981–1990 | |
---|
1991–2000 | |
---|
2001–2010 | |
---|
2011–danas | |
---|
|
---|
1946–1960 | |
---|
1961–1980 | |
---|
1981–2000 | |
---|
2001–2024 | |
---|
|
---|
Nagrada Saturn za film | |
---|
Nagrada Saturn za televiziju | |
---|
Nagrada Saturn za DVD-e | |
---|
Specijalne nagrade | |
---|
Umirovljene nagrade | |
---|
Dodjele | |
---|
|
---|
1948–1975 | |
---|
1976–2000 | |
---|
2001–2024 | |
---|
|
---|
Godišnja nagrada |
---|
1965. Neven Šegvić •
1966. Josip Uhlik i Bernardo Bernardi •
1970. Ante Rožić •
1971. Boris Krstulović •
1972. Grozdan Knežević •
1973. Dinko Kovačić i Mihajlo Zorić •
1974. Ivan Filipčić i Borislav Šerbetić •
1975. Ante Vulin •
1976. Zdenko Kolacio i Igor Emili •
1977. Ante Marinović-Uzelac i Jerko Rošind •
1978. Dražen Janković, Zrinka Supek-Andrijević i Josip Hitil •
1979. Boris Magaš •
1980. Milan Mitevski •
1982. Radovan Tajder i Mladen Anšel •
1983. Branko Kincl •
1984. Marina Dropulić i Duško Dropulić •
1985. Marijan Hržić, Zvonimir Krznarić i Davor Mance •
1986. Ivan Juras i Emil Špirić •
1987. Dražen Juračić •
1988. Ines Filipović •
1989. Velimir Neidhardt •
1990. Andrija Mutnjaković •
1991. Nikola Bašić •
1992. Nenad Fabijanić •
1994. Nikola Bašić •
1995. Velimir Neidhardt, Marijan Hržić, Zvonimir Krznarić i Davor Mance •
1996. Hildegard Auf-Franić i Tonči Žarnić •
1997. Ante Kuzmanić i Eugen Širola •
1998. Branko Silađin •
1999. Studio 3LHD (Saša Begović, Marko Dabrović, Tanja Grozdanić Begović i Silvije Novak) •
2000. Miroslav Genc •
2001. Vinko Penezić i Krešimir Rogina •
2002. Lenko Pleština •
2003. Iva Letilović i Morana Vlahović •
2004. Studio Capsula (Ivana Ergić, Vanja Ilić, Vesna Milutin) •
2005. Saša Randić i Idis Turato •
2006. Goran Rako •
2007. STUDIO UP (Lea Pelivan i Toma Plejić) •
2008. Marijan Hržić •
2009. Studio 3LHD (Saša Begović, Marko Dabrović, Tanja Grozdanić Begović i Silvije Novak) •
2010. Nikola Bašić •
2011. Nenad Fabijanić •
2012. Neno Kezić i Emil Šverko •
2013. Ivana Žalac, Margita Grubiša, Damir Gamulin, Marin Jelčić, Zvonimir Kralj i Igor Presečan •
2014. Emil Špirić, Vedran Pedišić, Erick Velasco Farrera i Juan Jose Nunez Andrade •
2015. Vanja Ilić i biro Radionica arhitekture •
2016. Vjera Bakić i Matthias Kulstrunk
|
|
|